KONST / Litografier / Färglitografi 15033052
nr 1503 3052
Lars Karlmark
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 46/80, daterad 1982. Färglitografi, bildmått: 32x48 cm, yttermått inklusive ram: 63x95 cm
Lars Karlmark, svensk bildkonstnär född 1944 i Malmö.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
fredag 9 december 2022
kl 04:30:40